+38 067 506 29 33 golosievbani@ukr.net
Ось і закінчилися новорічні свята

Ось і закінчилися новорічні свята

Почалися трудові будні. Так склалося за роки роботи Голосіївських бань, що самим довгоочікуваним і незабутнім для нас стало Хрещення Господнє. Хочемо подякувати всім нашим дорогим гостям за те, що Ви залишаєтеся з нами. Ми дуже це цінуємо. Велике спасибі адміністрації Голосіївського району за допомогу в організації свята. Низький уклін священнослужителям за світлу програму Добра, що зцілює наші Душі і тіла.


У Києві пройшов семінар з банного мистецтва


24-26 січня в комплексі відпочинку “Дніпровська Рів’єра” президент Литовської СПА-федерації, засновник безлічі банних шкіл Владас Йокубаускас провів семінар, присвячений банного мистецтва.

У семінарі взяли участь п’ятнадцять слухачів з Києва і регіонів країни. Слід зазначити, що програма навчання виявилася досить напруженою – по 12 годин щодня. Спочатку учасники прослухали теоретичну частину, присвячену фізіологічним, біохімічним, медичним, організаційним аспектам банної справи. Друга половина дня була присвячена удосконаленню професійних навичок учасників безпосередньо на практиці, в парних банного комплексу “Голосіївські лазні”. Окрема частина курсу присвячувалася тому, як полегшити і правильно організувати нелегку працю самих банщиків. Владас Йокубаускас розповідав про нюанси, що стосуються одягу, режиму роботи і т.д. “Більшість банщиків, навіть якщо вони добре знають свою справу, нагадують музикантів-самоучок, які не знають нот. Так, він може грати на вечірці або в компанії, але без знання нотної грамоти і спеціальних навичок не зможе зіграти в симфонічному оркестрі. Я прагну до тому, щоб мої слухачі розуміли не тільки прийоми ширяння, масажу, спа-процедур. Такий комплекс знань і умінь я поєдную в поняття “розумна лазня”, – пояснює Владас.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *